Klientky říkají...

Lucie

"Ivča je skvělá, provázela nás už přípravou na miminko a byla s námi hned od prvních dní narození miminka a je s námi stále. Na porod připravila mě i manžela a musím říct, že i přes ne úplně snadný porod jsme věděli, že bude vše v pořádku a potom jsme měli v Ivance velikou podporu v kojení, kterého pro mě bylo ze začátku tvrdým oříškem. Díky Ivče jsme vše zvládli a jsem moc ráda."

Petra

"Zdravím Vás, mám pro Vás zpětnou vazbu...už je to týden, co nemusíme přikrmovat. Dnes má dcerka 2 měsíce a je pouze na mateřském mléce a přibrala za týden 160g. Děkuji za motivaci a naději, že to půjde. Přestával jsem věřit, nebylo to vůbec lehké, ale stálo to za to!"

Denisa

"Vřele Ivanku doporučuji všem čerstvým maminkám. Moc milá holka, která pokaždé poradila a pomohla s jakýmkoliv dotazem. A ta masáž, prostě pecka."

Lucie

"Díky Ivě jsme prožili úžasný začátek života našeho syna. Podržela mě v nejtěžších chvílích, poradila mi a vždy pro mě byla k dispozici osobně nebo alespoň na telefonu. Moc nám pomohla s kojením a byla podporou v těhotenství i celé šestinedělí a stále je tu pro nás. Moc jí děkujeme."

Jana

"Moc děkuju Ivě za její rady a pomoc během přípravy na porod a šestinedělí. Nejvíce oceňuji její empatii a pomoc po porodu ohledně kojení. Vše jsem pak pěkně s malou zvládla a jsme obě spokojené."

Jitka

"Iva mě zpříjemnila šestinedělí citlivým přístupem, vyslechnutím, dobrou radou a hlavně se báječně starala o mé rozlámané tělo. Její masáže jsou návykové!! Vřele doporučuji všem maminkám. Umí toho hodně. Naučila mě speciální úvaz benkung, zapůjčila šátek, má slušnou zásobu tematické literatury. Rozvíjí své dovednosti na různých kurzech, seminářích. Každá její návštěva byla pro mě obohacující. Nebojte se Ivu pozvat do svých domovů. Ani nepoznáte, že je u vás někdo, koho vlastně ani moc neznáte. Je přirozená skromná duše."

Julie

"V prvních týdnech, mě Iva podpořila možností se kdykoliv na cokoliv zeptat. Radami o miminku a schopností poradit se vším, co nás potkalo a překvapilo a podpořit nás v našich rozhodnutích. Naprosto nepřínosnější pro nás ovšem byla pomoc s rozkojením! Bojím se, že bez ní bychom dokrmovali, ale s její pomocí náš chlapeček roste jako z vody, i když jsem se bála, jestli budu mít čím ho krmit. Můj muž nejvíce oceňuje pomoc ve chvílích, kdy už jsme oba byli v koncích a to, že i když on mě nebyl schopný uklidnit v nejistých okamžicích, Iva vždy věděla, co říct, aby mi pomohla."

Denisa

"Ivana je pohodová a trpělivá laktační poradkyně. Pomohla nám s kojením první dny po porodu. Už jen její přítomnost u nás doma na mě měla uklidňující efekt. Kromě kojení nám Ivana poradila i s nošením děťátka a polohováním na spaní. I díky Ivaně je děťátko je spokojené kojené a my rodiče jsme sebevědomější v naší rodičovské roli. Ivaně velmi děkuji a s radostí doporučuji."

Kristýna

"Dobrý den, dnes jsme byli s dcerkou u lékaře, za týden přibrala 250g! Už jsme konečně + 10g od porodní váhy. Tak máme velkou pochvalu. Hlavně vaší zásluhou. Děkujeme :-)."