Reference

Denisa

"Vřele Ivanku doporučuji všem čerstvým maminkám. Moc milá holka, která pokaždé poradila a pomohla s jakýmkoliv dotazem. A ta masáž, prostě pecka."

Julie

"V prvních týdnech, mě Iva podpořila možností se kdykoliv na cokoliv zeptat. Radami o miminku a schopností poradit se vším, co nás potkalo a překvapilo a podpořit nás v našich rozhodnutích. Naprosto nepřínosnější pro nás ovšem byla pomoc s rozkojením! Bojím se, že bez ní bychom dokrmovali, ale s její pomocí náš chlapeček roste jako z vody, i když jsem se bála, jestli budu mít čím ho krmit. Můj muž nejvíce oceňuje pomoc ve chvílích, kdy už jsme oba byli v koncích a to, že i když on mě nebyl schopný uklidnit v nejistých okamžicích, Iva vždy věděla, co říct, aby mi pomohla."

Jitka

"Iva mě zpříjemnila šestinedělí citlivým přístupem, vyslechnutím, dobrou radou a hlavně se báječně starala o mé rozlámané tělo. Její masáže jsou návykové!! Vřele doporučuji všem maminkám. Umí toho hodně. Naučila mě speciální úvaz benkung, zapůjčila šátek, má slušnou zásobu tématické literatury. Rozvíjí své dovednosti na různých kurzech, seminářích. Každá její návštěva byla pro mě obohacující. Nebojte se Ivu pozvat do svých domovů. Ani nepoznáte, že je u vás někdo, koho vlastně ani moc neznáte. Je přirozená skromná duše."